зв’язок | карта сайту
...

Про нас

Перші велосипеди “МТВ” у Львові з’явились у кінці 90-х і завоювали популярність серед школярів. Згодом любителі велосипедів об’єднались у гурток, один з перших на Львівщині.

Заняття та перші велоподорожі здійснювались на велосипедах “Тиса”, “Аіст” та “Україна” і все більше захоплювали учнівську молодь. Так виникла назва – гурток велосипедного мандрівництва “Колесо вітрів”. 

Під час мандрівок вивчали історичні, краєзнавчі, екскурсійні об’єкти області. Тренування з техніки водіння велосипеда переросли у змагання: від районних до Чемпіонату України.

Проводилися походи одноденні та категорійні походи (1 та 2 категорії складності), навчально – тренувальні збори, семінари, заняття та екскурсії. Чимало вихованців нашого гуртка отримали звання “Кандидат в майстри спорту”

До гуртка долучались студенти, любителі велосипеда старші 20 років, і виникла ідея створення клубу. 10 серпня 2007 року зареєстрована громадська організація Клуб велосипедного туризму “Колесо вітрів” .

Мета створення та діяльність Клубу: сприяння розвитку туризму, підвищення ролі фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я та формування здорового способу життя, ознайомлення та вивчення екскурсійних об’єктів, активний відпочинок.

Тісно співпрацюємо з Львівською міською, обласною „Федераціями спортивного туризму” з велосипедними клубами, громадськими та державними організаціями, які культивують здоровий спосіб життя.


У нас Ви зустрінете однодумців, зможете змістовно проводити дозвілля та відпочинок, брати участь у:

  • Подорожах, експедиціях, екскурсіях, походах;
  • Навчально-тренувальних зборах;
  • Змаганнях, зльотах;
  • Показових виступах;
  • Оздоровчих таборах.


     

   


Для учнівської (вік з 10 років) та студентської молоді організовуються навчально-тренувальні заняття:

- Будова та ремонт велосипеда; - Техніка руху на велосипеді; - Правила дорожнього руху; - Орієнтування на місцевості; - Долікарська допомога; - Змагання з велотуризму.


     

     НАША АДРЕСА:


УКРАЇНА, м,Львів, 79071

вул. Володимира Великого, 125-А

тел.: 63 – 12 – 14, 63 – 01 – 36

моб. 8 (067) 368 328 0


сайт: kolesovitriv.lviv.ua

e-mail: [email protected]

категорія: про нас

автор: Oleksandr

дата повідомлення: (21 квітня 2010)

теги: Про нас, велотуризм, Клуб велосипедного туризму, Колесо вітрів, адреса